poniedziałek, 12 maja 2014

Survival Race.

Już w niedzielę (18 maja) we Wrocławiu startuje kolejny bieg z przeszkodami, w którym razem z Justyną z fitlifestyle.pl będziemy brać udział.
Jest to miejski bieg ze specjalnie stworzonym torem, na którym mieści się trzydzieści różnorodnych przeszkód, jakie uczestnicy muszą pokonać. Trasa jest wzbogacona również dodatkowymi utrudnieniami, do jakich zaliczają się na przykład wzniesienia, nierówności terenu, a także wąskie i czasem błotniste ścieżki. Do wyboru są dwa dystanse, jeden na 5 km, a drugi na 10 km.   
W porównaniu do przygotowań, jakie robiliśmy przed startem w Runmageddonie, te są o wiele mniej intensywne. Nie wiem czy jest to spowodowane rozczarowaniem związanym z biegiem w Warszawie, czy też ze zbyt dużą pewnością siebie i swoich możliwości. Może złożyła się na to również obecność świąt i długiego weekendu, które wytrącają człowieka z cyklu przygotowawczego. 

Nasz dzisiejszy trening odbył się ponownie w dolinie rzeki Sztoły. W głównej mierze polegał on na kilkukrotnym pokonywaniu stromych podbiegów, przeszkód terenowych, czyli powalonych konarów drzew, wąwozów i rzeki. Nie będę się zbytnio rozpisywać, ponieważ trening najlepiej oddadzą poniższe zdjęcia.


Na obszerną relację z Survival Race zapraszam na początku przyszłego tygodnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz